Články a zprávy - sezóna 2015/2016 jaro

Lipoltice - Chvaletice 2:5 (0:2)

Aktualizováno: 20.6.2016, Autor: admin

Hosté do čeho kopli, to spadlo to brány. Domácí jim však výhru usnadnili, když na jejich vkus hodně chybovali. (Týdeník Pernštejn) Sestava:Machač-Janošec,Černohous,Čermák,Kasal-Flégr,M.Doležílek,J.Doležílek,Kopa-Beránek,Švejda (Kožený, Chára)
Góly: 55. Kožený Petr, 85. Švejda Pavel (pen.) - 5. Mařata Filip, 28. Mařata Filip, 47. Herman Lukáš, 80. Šnýdr Josef, 86. Molnár Marek
Rozhodčí: Nekvapil David

Roh.Bělá B - Lipoltice 2:4 (2:1)

Aktualizováno: 13.6.2016, Autor: admin

Ve strhujícím a dramatickém závěru rozhodl zápas trenérův žolík David Čermák. Na výhře se podílel také nestárnoucí veterán Václav Rokyta.
Sestava: Machač - Janošec, Rokyta, Doležílek J., Kopa - Flégr, Doležílek M., Beránek, Kasal - Kožený, Švejda (Chára, Čermák)
Góly: 16. Remeš Michal, 42. Remeš Michal - 27. Švejda Pavel, 84. Doležílek Michal, 87. Čermák David, 88. Švejda Pavel
Rozhodčí: Machala Jaroslav
Upozorňujeme, že poslední utkání sezóny 2015/2016 se uskuteční v sobotu 18.6 již od 13:00 !!!

Lipoltice - Přelovice 0:3 (0:0)

Aktualizováno: 6.6.2016, Autor: admin

Ve druhé půli vyrobili domácí tři hrubky a hosté je potrestali brankami. (Týdeník Pernštejn)
Sestava:Pilař-Janošec,Černohous, J. Doležílek, Kasal-Flégr, M. Doležílek, Oliva, Kopa-Beránek, Kožený (Švejda)
Góly: 50. Řehák Vladimír, 59. Šimák Radek (pen.), 90. Jelínek Milan
Rozhodčí: Petr Jan

Semín - Lipoltice 1:3 (1:0)

Aktualizováno: 29.5.2016, Autor: admin

Celozápasová převaha semínských hráčů vyšla nakonec vniveč, neboť po změně stran byli hosté o poznání efektivnější v zakončování vytvořených brankových příležitostí.(Týdeník Pernštejn)
Góly: 12. Trubač Jaroslav - 58. Kopa David, 61. Flégr Josef, 68. Beránek Ondřej
Rozhodčí: Rambousek Josef

Lipoltice - St.Čívice 2:2 (1:1)

Aktualizováno: 23.5.2016, Autor: admin

Vyrovnaný zápas, hosté srovnávali na konečných 2:2 pět minut před koncem. (Týdeník Pernštejn) Sestava: Pilař - Janošec, M. Doležílek, J. Doležílek, Kopa - Flégr, Oliva, O. Beránek, Kasal - Švejda, Kožený (A. Beránek)
Góly: 43. Švejda Pavel, 65. Beránek Ondřej - 20. Kulhánek Stanislav, 85. Málek Jan
ČK: 43. Votápek (St.Čívice)
Rozhodčí: Klíma Miroslav

Rybitví - Lipoltice 0:1 (0:0)

Aktualizováno: 16.5.2016, Autor: admin

Hráči domácí Jiskry jen za první poločas neproměnili pět šancí. Hosté dali gól ze druhé standardky osm minut před koncem po hrubé chybě domácí obrany. (Týdeník Pernštejn)
Góly: 82. Švejda Pavel
Rozhodčí: Svoboda Aleš

Lipoltice - Selmice 1:4 (1:2)

Aktualizováno: 10.5.2016, Autor: admin

Sestava: Pilař - J.Doležílek, Hladík, Černohous, Kopa - Flégr, M.Doležílek, O.Beránek, Oliva - Švejda, Kožený (A. Beránek)
Góly: 19. Doležílek Michal - 29. Pelant Josef, 37. Demyan Vasyl, 85. Pelant Josef, 88. Pelant Josef
Rozhodčí: Jakoubek

Rohoznice - Lipoltice 7:0 (3:0)

Aktualizováno: 3.5.2016, Autor: admin

Lipoltice - Lány na Důlku 4:3 (2:0)

Aktualizováno: 24.4.2016, Autor: admin

Sestava: Pilař - Kopa, Hladík, Černohous, Janošec - Oliva, J. Doležílek, M. Doležílek, Flégr - Švejda, O. Beránek (Čermák)
Góly: 11. Doležílek Michal, 14. Beránek Ondřej, 83. Beránek Ondřej, 89. Beránek Ondřej - 48. Pilař Daniel, 81. Vohradník Jaroslav, 88. Kožený Aleš
Rozhodčí: Ledajaks Josef

Valy - Lipoltice 5:0 (2:0)

Aktualizováno: 17.4.2016, Autor: admin

Lipoltice - Tetov 10:1 (9:0)

Aktualizováno: 15.4.2016, Autor: Aleš Beránek

První zápas jara na domácím hřišti byl o 2 rozdílných poločasech. První byl pro mně příjemným podíváním nad pěknou hrou s vysokou efektivitou proměňování šáncí. Výsledkem toho bylo skóre 9:0 po 45. minutách. Druhý poločas byl z naší strany už lajdácký. Místo bay jsme si nadále zahráli pěkný kombinační fotbal. Začali individuální závody o to kdo si dá další gól. Celková vysoká výhra potěšila předvedená hra jen část zápasu.

Sestava: Machač - Janošec, Hladík, J. Doležílek, Kasal (60. Čermák) - Flégr (75. Beránek A.), M. Doležílek, Oliva, Kopa - Švejda, Beránek O.
Góly: 7. Švejda Pavel, 12. Beránek Ondřej, 14. Švejda Pavel, 22. Švejda Pavel, 26. Švejda Pavel, 28. Švejda Pavel, 30. Doležílek Michal, 40. Švejda Pavel, 44. Doležílek Michal, 78. Švejda Pavel

Dolany A - Lipoltice 1:3 (0:0)

Druhý zápas jara se ve spoustě věcí podobal tomu prvnímu. Naše hra byla po celý zápas křečovitá ikdyž lepší než v tom prvním. První poločas jsme dobývali branku domácích, kteří nás na oplátku zlobili brejky do otevřené obrany. Žádná šance však i díky terénu nebyla do poločasu využita.
Po přestávce byl obraz hry stejný. My jsme tlačili a zahazovali šance. Toho domácí využili v 53. minutě kdy my jsme odflákli bránění jednoho brejku domácích a nechali jsme je v klidu skórovat. Náš tlak se potom zvýšil a byla otázka času kdy to tam spadne, protože domácí se více zatáhli. V 65. minutě vyrovnal David Kopa po krásné kombinační akci. Uklidnění do naší hry přinesli až góly Milana a Pavla.

Sestava: Machač - Kasal, Hladík, Černohous, Kopa - Flégr, M. Doležílek, J.Doležílek, Oliva - Švejda, Beránek O. (85. Beránek A.)
Góly: 65. Kopa David, 77. Hladík Milan, 83. Švejda Pavel

Kolesa - Lipoltice 1:4 (0:2)

Publikováno: 29.3.2016, Autor: Aleš Beránek

Zápas prvního jarního kola jsme sehráli na hřišti Koles. Soupeři jsme měli co vracet za podzimní prohru. Zápas jsme začali až moc opatrně a chvílema to vypadalo, že někteří jsou poprvé na hřišti. Soupeř měl více ze hry a měl příležitosti jak otevřít skóre zápasu, stálo při nás štěstí. Po čtvrt hodině jsme se osmělili a začali se dostávat do brejkových šancí, které úspěšně naši útočnici zahazovali. Ve 30. minutě se konečně po kolmé přihrávce prosadil Pavel Švejda a ve 33. minutě i Ondřej Beránek. Rychlé dvoubrankové vedení nám spíš však uškodilo, než aby přineslo klid do naší hry.
Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první. Domácí byli fotbalovější a my jsme zahazovali šance v brejkových situacích. V 63. se pak podruhé v zápase prosadil Pavel Švejda. Domácím se však po hrubé chybě obrany a brankáře podařilo snížit. Konečný výsledek pak v 83. stanovil Pavel Švejda. I přes přesvědčivý výsledek se na fotbalový výkon nedalo koukat. Nejlepším hráčem na hřišti z našich řad byl Milan Hladík, který s navrátilcem s Rudou Černohousem vytvořil novou stoperskou dvojici. Věřím, že další zápasy se ponesou v lepší fotbalovějším duchu.

Sestava: Machač, Kasal, Černohous, Hladík, Kopa, Flégr, Doležílek M, Doležílek J, Oliva, Beránek a Švejda
Góly: 30., 63., 83. Pavel Švejda, 33. Ondřej Beránek

Lipoltice - Choltice 2:3 (1:0) (příprava)

Publikováno: 22.3.2016, Autor: Marek Schreiner

Poslední příprava na jaro. Kvalitní soupeř, slušný terén, zkušený sudí, to vše přispělo k oboustranně kvalitnímu fotbalu. Přátelské derby nepostrádalo bojovný náboj. První půle byla z obou stran opatrnější, hosté měli lehce navrch v držení míče, domácí kontrovali rychlými protiútoky. Jediným střelcem do 45 minuty byl Pavel Švejda. Po přestávce se hra vyrovnala, domácí promarnili několik slibných šancí na zvýšení skóre.
Hosté se prosadili až po chybné přihrávce v naší obraně, po té naši hru otevřeli a soupeř využil nabídnutý prostor ve středu hřiště. Dvěma góly otočil stav ve svůj prospěch. Domácí zbraně nesložili a po několika dalších neproměněných tutovkách, se opět prosadil Pavel Švejda a uzavřel tak účet celého utkání.

Sestava: : Machač, Kopa, Hladík, Doležílek M, Kasal, Oliva P, Beránek, Doležílek J, Flégr, Švejda, Hejcman. Střídalo se hokejově: Dominik Oliva

26.Ne 19.06. 17:00Lipoltice-Chvaletice

Lipoltice - Pardubičky B 10:2 (6:1) (příprava)

Publikováno: 1.3.2016, Autor: Marek Schreiner

Vzhledem k počasí se hrálo na velmi slušném terénu. Hosté přijeli bez gólmana a tak zhruba ve 20 minutě vystřídal náhradníka v bráně Honza Machač.
Hrálo se velmi slušné utkání, ve kterém byli v našich řadách velmi znát navrátilci a hostující posily. Zápasu dominoval Pavel Švejda, kterému Machy ještě pár gólů pochytal ? ….

Sestava: nestárnoucí Pilda v bráně. Obrana: Jánoš, Černohous, Doležílek J, Kopa. Záloha: Marek, Doležílek M, Beránek, Doubek. Útok: Hejcman, Švejda. Střídalo se hokejově: Oliva, Hladík
Góly: Švejda 7, Hejcman 1, Beránek 1, Doubek 1

Šéfkuchař při přípravě kapustnice pro účastníky novoročního báčka

Publikováno: 1.1.2016

Účastníci novoročního baga 2016

Publikováno: 3.1.2016, Autor: Vašek Rokyta ml.

Zleva: Růžek F., Nalezinek O., Rokyta V., Oliva D., Nalezinek F., Nedvěd M., Kožený R., Flégr J., Chára L., Doležílek ., Chára D., Oliva P., Hladík M., Kopa D., Růžek M., Kasal J., Růžek M. (zúčastnili se ještě: Bartoň M., Oliva B.)

Plánovaný přípravný zápas

Publikováno: 11.1.2016, Autor: Milan Hladík

Příprava na jarní část sezóny 2015/16 začíná již tradičním zápasem v Čáslavi na UMT s mužstvem Chotusice, a to v neděli 14.2. od 16hod.