Aktuální výsledky
Trofeje.cz IV.třída Přeloučsko


       TJ Lipoltice          Jankovice
                         Ne 23.9.
                         2:1 (2:1)
Branky: Švejda, Černohous - Smolík
Rozhodčí: Lambev Marek
ŽK: 2:0
Diváků: 60

Příští utkání
Trofeje.cz IV.třída Přeloučsko


         Choltice B           TJ Lipoltice
                         Ne 30.9.
                          16:00
                           
Rozhodčí: Oulický Václav
Trofeje.cz IV.třída Přeloučsko


        Lipoltice               St.Ždánice
                         Ne 7.10.
                          16:00
                           
Rozhodčí: ?

Rozpis podzim 201818.8. Řečany n./L B VENKU 0:3 P

26.8. Kojice DOMA 1:4 P

29.8. Zdechovice VENKU 3:2 V

2.9. Újezd B VENKU 1:4 P

9.9. Dolany DOMA 1:1 R

16.9. Selmice VENKU 0:8 P

23.9. Jankovice DOMA 2:1 V

30.9.  Ne 16:00 Choltice B - Lipoltice

7.10.  Ne 16:00 Lipoltice - St. Ždánice

13.10. So 15:30 Rybitví - Lipoltice

21.10. Ne 15:30 Lipoltice - Semín

27.10. So 14:30 Přelovice B - Lipo

11.11. Ne 13:30 Lipo - Roh. Bělá B

17.11. So 13:30 Lipo - Lázně Bohd. B
Klub podporují


Lipoltice - Jankovice 2:1 (2:1)

Publikováno: 24.9.2018, Autor: Admin

Vyrovnané utkání, ve kterém byli šťastnější domácí (Týdeník Pernštejn).

Branky: Švejda, Černohous - T.Smolík
Rozhodčí: Lambev
ŽK: 2:0
Diváků: 60


Sestava: Machač - R. Kožený, Černohous, M. Doležílek, Nechvíl - Oliva, L. Vančura, Pošepný, R. Vančura - Švejda, Hladík (Petik, Kurka, Jirka, Dalecký)

V příštím kole se můžete těšit na derby s týmem Choltice B. Neděle 30.9.2018 - 16:00, hřiště Choltice.
Zdroj: www.fotbal.cz

Selmice - Lipoltice 8:0 (2:0)

Publikováno: 17.9.2018, Autor: Admin

Domácí zvládli zápas na výbornou. Závěr zápasu ukončili střelecky mladé pušky (Týdeník Pernštejn).

Branky: 12. Hochman Miloš, 38. Pelant Josef, 48. Hochman Miloš, 51. Molnár Marek (pen.), 58. Pelant Josef, 61. Rosůlek Jindřich, 77. Hnídek Jiří, 80. Radil Miroslav
Rozhodčí:Hamrník Miroslav
ŽK: bez karet
Diváků: 100


Sestava: Machač - Kožený R., Doležílek J., Černohous, Doležílek M. - Jirka, Oliva, Vopálka, Nechvíl - Vančura L., Sýkora (Ročín, Švejda, Kurka, Vančura R., Petik, Dalecký, Svoboda)

TJ Lipoltice - Dolany 1:1 (1:0)

Publikováno: 17.9.2018, Autor: Admin

Domácí neudrželi vedení z první půle a tak se zrodila zasloužená remíza (Týdeník Pernštejn).

Branky: 36. Vančura Radek - 82. Novák Radek
Rozhodčí: Jakoubek Jiří Štěpán
ŽK: bez karet
Diváků: 50


Sestava: Machač - Kožený, Vopálka, Kasal, Kurka - M. Doležílek, Pošepný, Dalecký, L. Vančura - Švejda, R. Vančura (Nechvíl, Jirka, Hladík)

Konec fotbalu v Dolních Zálupech

Publikováno: 4.9.2018, Autor: Admin

     Díky všem, kterým není amatérský vesnický fotbal lhostejný!!! :-)
Zajímavý dokument pustil minulý týden do světa Jakub Kohák ve spolupráci s projektem Kopeme za fotbal od pivovaru Gambrinus.

Fotbal, ona sportovní chlouba našich otců a dědů, se pomalu potápí. Nejhůř je na tom podle všeho tam, kde míval kdysi silné a hluboké kořeny. Na venkovských hřištích, kam kluci dlouhá desetiletí natěšeně utíkali ze školy, aby po zbytek odpoledne mohli trénovat driblink a ukopávat si palce....Ta doba je, zdá se, pryč. Malých venkovských oddílů ubývá, hřiště chřadnou. A s nimi může odejít i kus tradičního komunitního venkovského života, který se každý týden kolem fotbalu točil – utkání, fandění, setkávání, randění…

Co říkají v malých oddílech? Někdy jsme rádi, že máme aspoň tolik hráčů, abychom byli schopni sehrát zápas. Už prakticky netrénujeme, protože na trénink přijde stejně jen 4–6 lidí.

Ubývá nejen hráčů, ale i trenérů a dalších potřebných figur onoho tradičního fotbalového soukolí. Třeba správců hřišť. Staří odcházejí a mladších není dost. Negativnímu trendu pomáhá i to, že se na venkově posunula pracovní doba. Už se nepracuje od 6 do 14 hodin… Potenciální trenéři nechtějí trávit veškerý volný čas odpoledne na hřišti. A ti, kteří chtějí a jsou ještě k tomu navíc dobří, ti jsou stále vzácnější.

Vždyť fotbal patřil každý týden k neochvějným zábavám, kde se scházeli chlapi ze všech koutů vsi, aby si zahráli, zafandili, pokecali, vypili jedno dvě piva. Za nimi pak často přicházely ženské, které si tam řešily zase to své. Kde jinde než na hřišti vesnice tak pravidelně a intenzivně žila?

S možným zánikem fotbalu na vsi může přijít i eroze společenského života, sportu a zábavy, prostě úpadek komunitního života. Až na výjimky se totiž na horizontu neobjevuje nic, co by mohlo bývalou roli fotbalu důstojně vystřídat. Existující spolky hasičské a myslivecké mají akce jen jednorázové, několikrát za rok, a fotbalu nemohou konkurovat.
To vše má určitě vliv i na život hlavně v malých obcích, protože tam kromě fotbalu, hasičů a myslivců už vlastně nic dalšího není. A odchodem fotbalu se sníží kulturní dění třeba klidně na polovinu.

https://seznamzpravy.seznamnative.cz/amatersky-fotbal-skomira/

https://www.konecfotbalu.cz/
Sokol Újezd B – TJ Lipoltice 4:1 (0:1)

Publikováno: 3.9.2018, Autor: Admin

První poločas hosté mírně lepší. Domácí zkraje druhé půle zápas otočili a další průběh zápasu si už pohlídali. (Týdeník Pernštejn)

Branky: 48. Rozsévač Ondřej, 50. Špitalský Ondřej, 62. Rozsévač Ondřej, 65. Chlumecký Václav - 24. Vančura Lukáš
Rozhodčí: Čad Jiří
ŽK: 0:1 (58. Vopálka)
Diváků: 30


Sestava: Machač – Nechvíl, Kasal, Černohous, Doležílek M., Oliva, Vopálka, Pošepný, Vančura L., Kurka, Švejda (Kožený R., Doležílek J., Svoboda, Vančura R., Hladík, Schreiner)Zdroj: www.fotbal.cz

Zdechovice - Lipoltice 2:3 (1:0)

Publikováno: 3.9.2018, Autor: Admin

První výhra letošní sezóny se zrodila ve Zdechovicích po strhujícím závěru!

Branky: 22. Mazal Daniel, 70. Bleha Michael - 72. Hladík Milan, 81. Doležílek Michal, 92. Doležílek Michal
Rozhodčí: Oulický Václav
ŽK: 1:1 (89. Kmoníček - 65. Černohous)
Diváků: 33


Sestava: Machač - Kožený R., Doležílek J., Kasal, Černohous - Doležílek M., Oliva, Svoboda, Nechvíl - Rambousek, Hladík (Jirka, Schreiner, Ročín, Vančura R.)

Netradičně ve středu se odehrálo další kolo 4.třídy Přeloučsko a naši fotbalisté si na své konto připsali první výhru po strhujícím a dramatickém závěru, kdy ještě 20 minut před koncem prohrávali 2:0, ale zápas se jim povedlo nakonec otočit!

Lipoltice - Kojice 1:4 (1:3)

Publikováno: 27.8.2018, Autor: Admin

Hosté rozhodli o výsledku už v prvním poločase (Týdeník Pernštejn)

Branky: 42. Doležílek Michal (pen.) - 26. Roubíček Radim, 29. Vančura Adam, 36. Vančura Adam, 90. Vančura Adam
Rozhodčí: Lambev
ŽK: 1:0 (64.Oliva)
ČK: 1:0 (76.Pošepný)
Diváků: 100


Sestava: Machač - Kožený, M. Doležílek, Černohous, Kasal - Oliva, Pošepný, Hladík, Nechvíl - Vopálka, Švejda (Petik, Rambousek)

Řečany nad Labem B - Lipoltice 3:0 (2:0)

Publikováno: 20.8.2018, Autor: Admin

Zápas pro domácí fotbalisty, hosté z ojedinělé šance nastřelili pouze tyč domácí branky (Týdeník Pernštejn)

Branky:25. Sajdl Radek, 44. Kalina Lukáš, 90. Ruml Tomáš
Rozhodčí: Jakoubek Jiří Štěpán
ŽK: 0:1 (12. Pošepný)
Diváků: 20


Sestava: Machač - Kožený R., Kasal, Oliva, Vopálka, Petik, Pošepný, Nechvíl, Kurka, Vančura, Hladík

Pavel Švejda se vrací do Lipoltic!

Publikováno: 26.7.2018, Autor: Admin

     Po krátkém angažmá v sousedních Cholticích a hlavně po vážném dlouhodobém zranění se zpět do svého mateřského klubu vrací kanonýr a náš historicky druhý nejlepší střelec Pavel Švejda! Po přibližně roční herní pauze se Pavel pokusí znovu nastartovat svoji kariéru ve svém mateřském klubu a ke svému návratu sám dodává: „Přicházím po zranění a podzimní část odehraji ve velmi úsporném režimu“. Zároveň se ale také Pavel již nedávno začal zajímat o svoje statistiky, protože před svým odchodem se sice dostal na metu 140 branek, a tím přeskočil v tabulce historicky nejlepších střelců Petra Olivu, ale zároveň již pokoukával i po příčce nejvyšší, kterou stále střeží nejlepší kanonýr našeho klubu Jiří „Bača“ Plavec se svými 324 brankami. Vítej zpět a ať ti to tam padá!
Jízdní řád podzim 2018

Publikováno: 15.7.2018, Autor: Admin

     Již známe rozlosování pro podzimní část nové sezóny. V okresu Pardubice dochází po reorganizaci a restruktualizaci soutěží k několika změnám. Naši fotbalisté se v nevydařené loňské sezóně umístili na 10.místě z 12. Ze zanikající 3. třídy Přeloučsko sestoupilo celkem 7 družstev z nichž Baník Chvaletice navíc ukončil svoji činnost a od nového ročníku tento tým již nikde neuvidíme. Mezi sestupující mančafty patří (od nejvyššího pořadí): Rybitví, Roh. Bělá B, Semín, Selmice, Lipoltice, Chvaletice, Řečany nad Labem B. Tyto týmy budou od nadcházející sezóny nastupovat k duelům ve 4. třídě Přeloučsko ve které v minulé sezóně působilo 9 mužstev a vítěz z Tetova míří do vyšší 3. třídy. Nově bude 4. třídu Přeloučsko hrát 15 týmů a novou 3.třídu (bez určení Přeloučsko / Holicko) celkem 14 družstev. K prvnímu utkání nastoupí naši fotbalisté v sobotu 18.srpna od 16 hodin v Řečanech, kde změří síly s tamním B týmem. První domácí utkání na Rock Stadium se odehraje o týden později v neděli 26.srpna od 17 hodin, kdy po dlouhé době na lipoltický Rock Stadium zavítá tým z Kojic. Pro diváky atraktivní zápas se odehraje v sobotu 29.září, kdy se naši borci budou po několika letech opět moci v derby střetnout s mužstvem z Choltic na soutěžní půdě. Tentokrát ale ovšem s jejich B týmem, ale to by nemělo na atraktivitě tohoto mače nic ubrat, protože se stále bude jednat o odvěké rivaly.


Aktuální výsledkyNejkatuálnější fotbalové výsledky ze všech českých lig,tedy i 4.třídy Přeloučsko včetně sestav a dalších informací naleznete na stránkách FAČR. Odkaz ZDE

Tabulka střelců
3 góly
Michal Doležílek  
1 gól
Milan Hladík  
1 gól
Lukáš Vančura  
1 gól
Radek Vančura  
1 gól
Pavel Švejda  
1 gól
Rudolf Černohous