Aktuální výsledky
Trofeje.cz IV.třída Přeloučsko


     Řečany n./L B       TJ Lipoltice
                         So 18.8.
                           17:00
Branky: 25. Sajdl Radek, 44. Kalina Lukáš, 90. Ruml Tomáš
Rozhodčí:Jakoubek Jiří Štěpán
ŽK: 0:1
Diváků: 20

Příští utkání
Trofeje.cz IV.třída Přeloučsko


      TJ Lipoltice               Kojice
                         Ne 26.8.
                           17:00
                           
Rozhodčí: Lambev Marek

Rozpis podzim 201818.8. Řečany n./L B VENKU 0:3 P
26.8. 17:00 Lipoltice - Kojice
Újezd B - Lipoltice
Zdechovice - Lipoltice
Lipoltice - Dolany
Selmice - Lipoltice
Lipoltice - Jankovice
Choltice B - Lipoltice
Lipoltice - Staré Ždánice
Rybitví - Lipoltice
Lipoltice - Semín
Přelovice B - Lipoltice
Lipoltice - Rohovládova Bělá B
Lipoltice - Lázně Bohdaneč B
Klub podporují


Řečany nad Labem B - Lipoltice 3:0 (2:0)

Publikováno: 20.8.2018, Autor: Admin

Zápas pro domácí fotbalisty, hosté z ojedinělé šance nastřelili pouze tyč domácí branky (Týdeník Pernštejn)

Branky:25. Sajdl Radek, 44. Kalina Lukáš, 90. Ruml Tomáš
Rozhodčí: Jakoubek Jiří Štěpán
ŽK: 0:1 (12. Pošepný)
Diváků: 20


Sestava: Machač - Kožený R., Kasal, Oliva, Vopálka, Petik, Pošepný, Nechvíl, Kurka, Vančura, HladíkZdroj: www.fotbal.cz

Pavel Švejda se vrací do Lipoltic!

Publikováno: 26.7.2018, Autor: Admin

     Po krátkém angažmá v sousedních Cholticích a hlavně po vážném dlouhodobém zranění se zpět do svého mateřského klubu vrací kanonýr a náš historicky druhý nejlepší střelec Pavel Švejda! Po přibližně roční herní pauze se Pavel pokusí znovu nastartovat svoji kariéru ve svém mateřském klubu a ke svému návratu sám dodává: „Přicházím po zranění a podzimní část odehraji ve velmi úsporném režimu“. Zároveň se ale také Pavel již nedávno začal zajímat o svoje statistiky, protože před svým odchodem se sice dostal na metu 140 branek, a tím přeskočil v tabulce historicky nejlepších střelců Petra Olivu, ale zároveň již pokoukával i po příčce nejvyšší, kterou stále střeží nejlepší kanonýr našeho klubu Jiří „Bača“ Plavec se svými 324 brankami. Vítej zpět a ať ti to tam padá!
Jízdní řád podzim 2018

Publikováno: 15.7.2018, Autor: Admin

     Již známe rozlosování pro podzimní část nové sezóny. V okresu Pardubice dochází po reorganizaci a restruktualizaci soutěží k několika změnám. Naši fotbalisté se v nevydařené loňské sezóně umístili na 10.místě z 12. Ze zanikající 3. třídy Přeloučsko sestoupilo celkem 7 družstev z nichž Baník Chvaletice navíc ukončil svoji činnost a od nového ročníku tento tým již nikde neuvidíme. Mezi sestupující mančafty patří (od nejvyššího pořadí): Rybitví, Roh. Bělá B, Semín, Selmice, Lipoltice, Chvaletice, Řečany nad Labem B. Tyto týmy budou od nadcházející sezóny nastupovat k duelům ve 4. třídě Přeloučsko ve které v minulé sezóně působilo 9 mužstev a vítěz z Tetova míří do vyšší 3. třídy. Nově bude 4. třídu Přeloučsko hrát 15 týmů a novou 3.třídu (bez určení Přeloučsko / Holicko) celkem 14 družstev. K prvnímu utkání nastoupí naši fotbalisté v sobotu 18.srpna od 16 hodin v Řečanech, kde změří síly s tamním B týmem. První domácí utkání na Rock Stadium se odehraje o týden později v neděli 26.srpna od 17 hodin, kdy po dlouhé době na lipoltický Rock Stadium zavítá tým z Kojic. Pro diváky atraktivní zápas se odehraje v sobotu 29.září, kdy se naši borci budou po několika letech opět moci v derby střetnout s mužstvem z Choltic na soutěžní půdě. Tentokrát ale ovšem s jejich B týmem, ale to by nemělo na atraktivitě tohoto mače nic ubrat, protože se stále bude jednat o odvěké rivaly.


Aktuální výsledkyNejkatuálnější fotbalové výsledky ze všech českých lig,tedy i 3.třídy Přeloučsko včetně sestav a dalších informací naleznete na stránkách FAČR. Odkaz ZDE

Umístění v tabulce
Trofeje.cz IV.třída Přeloučsko


Tabulka střelců