Týmy TJ Lipoltice

Aktuální výsledky
A MUŽSTVO (3.třída)              3.kolo

         TJ Lipoltice         Rybitví
                        X:X

Branky:
Rozhodčí:
ŽK:
Diváků:

Příští utkání
A MUŽSTVO (3.třída)             4.kolo

     Rohoznice            TJ Lipoltice
                          Ne 10.9.
                            17:00
                           
Rozhodčí: Pavlas Jan

A MUŽSTVO
Klub podporují

Týmuj TJ Lipoltice


Oznámení

Všem příznivcům lipoltického fotbalu s lítostí oznamujeme, že nás navždy opustil bývalý hráč, trenér a dlouholetý funkcionář TJ Lipoltice, pan Ladislav Deršák. Zemřel po krátké nemoci ve věku nedožitých 69 let. Láďa Deršák stál v posledních dvou dekádách jako funkcionář u dvou památných postupů do III. třídy a do okresního přeboru v letech 1998 a 2006, které má mnoho z nás ještě v živé paměti. Kolem lipoltického fotbalu se pohyboval od svého mládí a podporoval ho – finančně i vlastními silami – až do své smrti, za což mu patří obrovský dík. Rodině a blízkým tímto vyjadřujeme upřímnou soustrast.Krátké zprávy z klubu

Aktualizace webuJelikož nemám v současné době tolik času jako dříve, tak se budu v nadcházejících kolech snažit aktualizovat především tuto úvodní stránku webu a zbytek jen občas. Postupně se to pak snad zas rozjede jako to bylo dříve. Nejakutálnější informace z fotbalu viz. odkaz FAČR níže, ale tam jim to poslední dny moc nefunguje.

Děkuju za pochopení, Libor Černý.

Aktuální výsledkyNejkatuálnější fotbalové výsledky ze všech českých lig,tedy i 3.třídy Přeloučsko včetně sestav a dalších informací naleznete na stránkách FAČR ZDE

Novinky o webu
14.9.2016
Aktualizován medailonek našeho kapitána Michala Doležílka, Medailonek ZDE
28.7.2016: Aktualizovány historické statistiky.
18.4.2016: Aktualizovány profily hráčů a realizačního týmu.
15.4.2016: Od dnešního dne, zhruba po 5 letech, přechází správa tohoto webu na Libora Černého.
Děkuji všem za spolupráci a do budoucna přeji novému správci a Vám všem hodně zdaru. ZV
Kontakt na správce:
Email: libor.37@seznam.cz

Sázky hráčů, fanoušků
Kdo více z deseti. Kevin a Švejďas se vsadili o třicítku plzní, kdo dá více gólů z deseti penalt. Realizace přestřelky někdy v podzimní části sezóny.
Pět z deseti. Skalní fanoušek Kevin (Kevin) se opět vsadil o třicítku plzní s brankařskou legendou Pildou (Radkem Pilařem), že mu z deseti penalt dá tentokrát pět gólů.
Historická sázka Dva z vápna: vedoucí mužstva Mára se vsadil o sud plzně s brankařskou jedničkou Machym, že mu z deseti střel z vápna dá 2 góly. Z důvodu zranění střelce termín rozstřelu zatím není znám.

Klubové průpovídky
Zápas Lipoltice-Rybitví: Goráč stojí nad ležícím a křičícím hráčem soupeře a gestikuluje: "Ne, ne, co řveš? Ani náhodou, kdybych Tě fauloval, tak Ti to řeknu.
Před zápasem rozcvičující Michal Hejcman trefil střelou šibenici, přihlížející diváci uznale chválili jeho střelu, pouze Antonín pronesl : no jo to je von, teď mu to střílí,ale vo zápase nevystřelí ani jednou, po krátkém odmlčení se Antonín zeptá a kdo to vlastně střílel.
Komentátor z derby SS: To byla taková rána, že kdyby mrzlo tak by k Vaclíkovi ani nedoletěla.
Tony k nedělnímu zápasu: Budu rád, když první poločas udělám klobásy a jestli nastoupín na posledních 25-30min, musím si připravit něco pro diváky. Hodím si to na kolínko, kolínkem sem tam tam sem, otočenej ke tribuně... však diváci mě rádi tleskaj.