Komentáře k zápasům: A muži - sezóna 2008/2009 (okr.přebor Pardubicko)

Dašice - Lipoltice 1:3 (1:0)

Převaha hostů ještě v první půli nevedla ke gólům, naopak se prosadil domácí Paus. Po pauze se Lipoltice třikrát střelecky prosadily.
Fakta – branky: Paus – Nedvěd z penalty, Vlasák, Hladík. Rozhodčí: Říha, žluté karty 0:1. Diváků: 60. Poločas: 1:0.
Dašice: R. Cabicar – F. Cabicar, Šibal, J. Šmejda, Kašpar – Šafář, P. Šmejda, Špaček, M. Hora ml. – Paus, J. Hora. Střřídal: Zamastil
Lipoltice: Machač – Formánek, Vlasák, Hladík, Tamchyna – Flégr, Nedvěd, Balán, J. Kotraš – Oliva, Plavec. Střídali: Švejda, P. Kotraš.

Lipoltice - Chvojenec 5:0 (2:0)

Fakta – branky: Plavec 2, Svatoň, Švejda, Nedvěd. Rozhodčí: Klempíř, ŽK: 0:2. Diváků: 100. Poločas: 2:0.
Lipoltice: Machač – Hladík, Formánek, Vlasák, Tamchyna – Vidičan, Nedvěd, Oliva, Puskas – Svatoň, Plavec. Střídali: J. Kotraš, P. Kotraš, Švejda.
Chvojenec: M. Horák – Richter, Stařek, Šejnoha, Tukora – Černohlávek, Kvapil, Kirchner, Jeřábek – Nechvíle, J. Pavlíček. Střídali: Zbudil, Kamenický, R. Horák.

Újezd - Lipoltice 2:3 (1:1)

Vyrovnané utkání rozhodl v závěru po rohu Svatoň, jenž se přesně trefil z hranice vápna.
Fakta – branky: 6. Kobera, 61. Novotný – 52. Svatoň. Rozhodčí: Hamrník, ŽK 3:0. Diváků: 210.
Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Linhart, Křivka, Petr Moravec – Kobera, Bahník, Chára, Blažek – Matoušek, Novotný. Střídali: Pavel Moravec, Michal Moravec.
Lipoltice: Pilař – Šolta, Hladík, Formánek, Vlasák – P. Kotraš, Nedvěd, Oliva, Tamchyna – Švejda, Plavec. Střídali: Svatoň, Puskas, J. Kotraš.

Lipoltice - Opatovice 4:1 (1:0)

Fakta – branky: 5. a 55. Oliva, 75. Plavec, 78. Nedvěd – 84. Práchenský z penalty. Rozhodčí: Semerád, ŽK 1:2. Diváků: 100. Poločas: 1:0.
Lipoltice: Machač – Formánek, Hladík, Vlasák, Tamchyna – P. Kotraš, Nedvěd, Balán, Oliva – Plavec, Svatoň. Střídali: Švejda, J. Kotraš, Flégr.
Opatovice: Kovalčík – Tichý, Píša, Picka, Valenta – Hladík, Práchenský, Novotný, Voříšek – Novák, Jičínský.

Řečany - Lipoltice 2:1 (1:0)

V 6. Kobera vytěžil z úvodního tlaku gól. Po přestávce vyrovnal Svatoň, ale o výhře domácích rozhodl Novotný.
Fakta – branky: Bereš, Pich, T. Velinský. Rozhodčí: Ďuriš, ŽK: 2:1. Diváků: 140. Poločas: 0:1.
Holice B: Pišta – Burkovič, Silbernágl, M. Jedlička, Moravec – Machatý, Bereš, Šedivka, M. Horyna – Pich, T. Velinský. Střídali: P. Horyna, Uhlíř.
Lipoltice: Machač – Formánek, Hladík, Vlasák, Šolta – Tamchyna, Nedvěd, Oliva, P. Kotraš – Plavec, Svatoň. Střídali: J. Kotraš, Švejda.

Lipoltice - Choltice 0:1 (0:0)

Žádný komentář k danému zápasu.

Holice B - Lipoltice 7:4 (4:2)

Lipoltice - Torpedo Pce 3:3 (3:1)

Fakta – branky: Svatoň 3, Oliva, Švejda – Novák. Rozhodčí: Říha, ŽK 1:2. Diváků: 70. Poločas: 2:1.
Lipoltice: Machač – Tamchyna, Hladík, Balán, Formánek – J. Kotraš, Nedvěd, Švejda, Oliva – Plavec, Svatoň. Střídali: J. Kasal, P. Kotraš.
Torpedo: Guldan – Jarmar, Hanousek, Šimonek, Karlík – Hurta, Novák, Kváša, Horský – Koreček, Kaciáň. Střídal: Klinecký.

Pardubičky - Lipoltice 5:5 (1:3)

Hosté v utkání vedli již 1:3 a 2:5, nakonec získali jen bod. Pardubičky v závěru zabojovaly a v nastavení vstřelily vyrovnávající branku.
Fakta – branky: 4., 46. a 86. F. Krejčí, 78. a 90. Pithart – 9., 48. a 62. Svatoň, 21. a 27. Plavec. Rozhodčí: Kišš, ŽK 0:3. Diváků: 70. Poločas: 1:3.
Pardubičky: Maršíček – T. Svoboda, Knotek, Záleský, Pech – Mrázek (90. Lipavský), Zemek, Pithart, M. Svoboda – F. Krejčí, P. Jonáš.
Lipoltice: Machač – Formánek, Hladík, Vlasák, Tamchyna (87. Balán) – Švejda, Oliva, Nedvěd (70. Šurkala), Plavec (77. Vidičan), J. Kotraš – Svatoň.

Lipoltice - Živanice B 3:1 (2:0)

Fakta – branky: Svatoň 2, Plavec, Nedvěd – Khun. Rozhodčí: Oulický, ČK 0:1 (72. Trojáček), ŽK 1:2. Diváků: 100. Poločas: 2:1.
Lipoltice: Machač – Hladík, Formánek, Šolta, Vlasák – P. Kotraš, Oliva, Nedvěd, Švejda – Plavec, Svatoň. Střídali: Šurkala, Balán.
Živanice B: Trubač – Mádr, Mrštík, Vlasák, Khun – Pařízek, Vohralík, Řehák, Šimák – Trojáček, Kaderka. Střídali: Hromádko, Čapek, Uhlíř.

Sezemice - Lipoltice 3:1 (2:0)

Fakta – branky: J. Kašpar 2, T. Kašpar – J. Kotraš. Rozhodčí: Průcha, žluté karty 1:3. Diváků: 150. Poločas: 2:0.
Sezemice: Levinský – Popilka, Blažek, Kumpan, J. Kašpar – Lába, T. Kašpar, J. Jelínek, Kříž – Bělohubý, Štěrovský. Střídali: R. Plecháček, Z. Plecháček, Koubek.
Lipoltice: Machač – Formánek, Nedvěd, Hladík, Balán – Vidičan, Oliva, Plavec, Šurkala – Švejda, Svatoň. Střídali: J. Kotraš, Vlasák, Flégr.

Dříteč - Lipoltice 3:4 (0:3)

V první půli se třikrát trefil Svatoň, jenž hned v úvodní minutě proměnil penaltu. Domácí během pěti minut ve druhém poločase vyrovnali. O výhře hostů rozhodl J. Plavec po chybě domácí obrany.
Fakta – branky: Bednář, Havlíček, Kroupa – Svatoň 3 (1 z penalty). J. Plavec. Rozhodčí: Májek, ŽK 1:2.
Dříteč: Farník – L. Pithart, Bednář, Hamerník, Morávek – Haan, Drahokoupil, J. Tesař, Mužík – Havlíček, Kroupa.
Lipoltice: Machač – Vlasák, Hladík, Nedvěd, Tamchyna – P. Kotraš, Plavec, Oliva, J. Kotraš – Švejda, Svatoň. Střídali: Šurkala, Formánek, Balán.

Lipoltice - FK Pardubice C 3:0 (2:0)

Fakta – branky: Svatoň 3, Tamchyna, Švejda, Nedvěd. Rozhodčí: Čermák, ŽK 0:1. Diváků: 100.
Lipoltice: Machač – Balán, Hladík, Vlasák, Tamchyna – P. Kotraš, Nedvěd, Plavec, J. Kotraš – Švejda, Svatoň. Střídali: Šurkala, Flégr, J. Kasal.
Tesla C: Bílek – Tměj, Drábek, Mert, Táborský – Remeš, Šimek, Luptovský, Strnad – Ryba, Lejsek. Střídali: Putnar, Doležal.

Lipoltice - Dašice 3:2 (2:1)

Na těžkém terénu domácí hráči uhájili vítězství, v 70. neproměnil Oliva penaltu.
Fakta – branky: Nedvěd, Formánek, Plavec – Zahrádka, Král. Rozhodčí: Říha, žluté karty 1:1. Diváků: 80. Poločas 2:1.
Lipoltice: Machač – Balán, Hladík, Vlasák, Tamchyna – Formánek, Nedvěd, Oliva, Petik – Plavec, Švejda. Střídali: J. Kotraš, Flégr
Dašice: Metelka – J. Šmejda, Šibal, F. Cabicar, Šafář – P. Šmejda, Hrůša, Čermák, Král – O. Šmejda, Zahrádka. Střídali: Novák, Křížek.

Chvojenec - Lipoltice 3:0 (2:0)

Lipoltice - Újezd 1:0 (0:0)

Opatovice - Lipoltice 2:2 (1:0)

Lipoltice - Řečany 3:2 (2:1)

Fakta – branky: Švejda 2, J. Kotraš – Svatoň, Bahník. Rozh.: Bednář. Diváků: 120. Poločas: 2:1.
Lipoltice: Machač – Formánek, Oliva, Nedvěd, Vlasák – Tamchyna, Plavec, Hladík, P. Kotraš – Švejda, Balán. Střídal: J. Kotraš.
Řečany: Kaňuka – Kobera, Chára, Linhart, Křivka – Štěpánek, Petr Moravec, Bahník, Novotný – Svatoň, Pavel Moravec. Střídal: Stoklasa.

Choltice - Lipoltice 2:1 (1:0)

Fakta – branky: Augustin, Semrád – Švejda. Rozhodčí: Kykal, ČK 0:1 (Oliva), ŽK 0:5. Diváků: 180. Půle: 1:0.
Choltice: Zrůst – Korbel, Jiří Kohoutek, Bravenec, Peml – T. Horák, Semrád, Šmerda, Ondráček – Augustin, Jan Kohoutek. Střídali: Kožený, M. Kohoutek.
Lipoltice: Machač – Hladík, J. Kotraš, Balán, P. Kotraš – Formánek, Oliva, Nedvěd, Tamchyna – Plavec, Švejda. Střídal: Vlasák.

Lipoltice - Holice B 1:2 (0:0)

Domácí se vypořádali s absencí několika opor a potrápili lídra, který výhru uhájil.
Fakta – branky: 55. Švejda – 49. Hrubý, 62. J. Englich. Rozhodčí: Svoboda, ŽK 2:0. Diváků: 100. Poločas 0:0.
Lipoltice: Pilař – Formánek, Nedvěd, Vlasák, Tamchyna – P. Kotraš, J. Kotraš, Petik, Švejda – Balán, Flégr. Střídali: Kožený, Šurkala.
Holice B: Lajvr – Kopa, Ručka, P. Horyna, Skalický – Udržal, M. Horyna, Šedivka, Valenta – Hrubý, J. Englich. Střídali: Ondráček, Tukora, Petránek.

Torpedo Pce - Lipoltice 0:0 (0:0)

V první půli vyrovnaného utkání byli aktivnější domácí, ale zradila je koncovka.
Fakta – Rozhodčí: Laksar. Diváků: 100. Poločas: 0:0.
Torpedo: Guldan – Pavlíček, Hanousek, Jarmar, Karlík – Kmošek, Šimonek, Hurta, Klinecký (75. Vrbata) – Poláček, Kaciáň (46. Kváša).
Lipoltice: Machač – Tamchyna, Vlasák, Oliva, J. Kotraš – Nedvěd, P. Kotraš (60. Šurkala), Balán, Formánek (70. Kožený) – Švejda, Petik (46. Flégr).

Lipoltice - Pardubičky 3:3 (1:2)

Ve vyrovnaném duelu zachránil bod pro domácí Plavec v devadesáté minutě.
Fakta – branky: 30. Nedvěd z penalty, 50. a 90. Plavec – 11. Krejčí, 45. Mrázek, 53. Zemek. Sudí: Jakoubek, ŽK 0:1. Diváků: 80. Pol.: 1:2.
Lipoltice: Machač – Vlasák, J. Kotraš, Balán, Šurkala – Formánek, Flégr, Nedvěd, Tamchyna – Plavec, Petik. Střídali: Matička, Kožený.
Pardubičky: Dufek – Tilgner, Brus, Pech, Kopp – Mrázek, Svoboda, Zemek, Pithart – Krejčí, Jonáš.

Živanice B - Lipoltice 1:4 (1:1)

Lipoltice - Sezemice 0:7 (0:4)

Fakta – góly: 7. Pleva, 33. T. Kašpar, 38. a 40 Lába, 60. M. Plecháček, 76. Jelínek z penalty, 82. Brychta. Sudí: Polák. ŽK 1:1. Diváků: 100. Pol.: 0:4.
Lipoltice: Machač – J. Kotraš, Vlasák, Tamchyna, Balán – P. Kotraš, Hladík, Nedvěd, Oliva – Plavec, Šmejda. Střídali: Formánek, Matička, Šurkala.
Sezemice: Levinský – Hrdý, Blažek, Kumpan, J. Kašpar – M. Plecháček, T. Kašpar, Jelínek, Kříž – Lába, Pleva. Střídali: Brychta, Koubek.

Lipoltice - Dříteč 2:4 (1:1)

Po vyrovnané první půli se začali střelecky prosazovat hosté, kteří navíc za stavu 1:1 neproměnili penaltu.
Fakta – branky: 17. Doležal, 32. P. Strnad, 84. Rusín. Rozhodčí: Říha. Diváků: 60. Poločas: 0:2.
Lipoltice: Machač – Formánek, Nedvěd, Balán, Tamchyna – P. Kotraš, Oliva, Plavec, Vlasák – Švejda, J. Kotraš. Střídali: Kožený, Matička, Růžek.
Dříteč: Farník – Haan, Drahokoupil, Švarc, Morávek – Hruša, Pečinka, Kroupa, Voříšek – Částek, Havlíček. Střídali: Vosyka, Dibelka.

FK Pardubice C - Lipoltice 7:2 (2:2)

Lipoltice vedly 2:0, ale nakonec odjely s pořádným přídělem. Tesla se prosadila až ve 43. minutě, do té doby její šance likvidoval Machač.
Fakta – góly: 43., 62. a 74. Svědík, 44. Kršák, 55. a 86. Ryba, 68. J. Uhlíř – 13. a 33. Plavec. Sudí: Gernát. ŽK 4:2. D: 40. Půle: 2:2.
Tesla C: L. Zavřel – Lejsek (80. Ouředník), Habiger, Komárek, Kršák – J. Uhlíř, F. Ryba, V. Zavřel, Kavka – Svědík, Hataš (62. Süttö).
Lipoltice: Machač – Formánek, Hladík, Tamchyna (66. Kožený) – P. Kotraš, Balán, Nedvěd, J. Kotraš – Švejda (46. Vlasák), Plavec, Oliva.