Klubové průpovídky
Řepka je opět volný. V pohostinství proběhla bujará diskuse jak by se navzájem popasovala stoperská dvojice Řepka - Goro.
Trenér Milan Hladík při zápase přípravky proti Zdechovicím na syna Milana, který přešlapoval s balónem před hráčkou soupeře: "Neboj se, udělej ho... teda udělej ji!
Tony při porovnávaní nových balónů s jiným: "Ten balón je na výšku stejnej a na šířku o centimetr větší!"
Na tréninku nejmenších jeden z klučinů jen tak zničehonic prohodí: "A pane Čejovský, já mám koťátko""
Po tréninku přípravky na soustředění ve Skutči Mára říká mladíkům: "Tak kluci do kabin a do sprchy!"...Natož se ozve překvapeně Marťan Růžek: "A to jako všici, jó?". V kabinách opět Mára jako důsledný dohled připomíná: "Tak kluci, svíknout a do sprch!"..a opět, už vykuleně se ptá Marťan: "A to jako i spoďáry, jó?"
Po zápase mladší přípravky ve Chvaleticích, kde naši mladíci nasázeli stejně starému soupeři 17 kousků, prochází náš trenér Milan Hladík kolem posedávajícího chvaletického hráče přičemž ten mu nešťastně říká: "Ty jo, vy jste tak dobrý". Milan utěšuje: "Neboj, budete taky". Klučina: "Ne, to nebudeme".
Goro před zápasem s Mikulovicema k divákům na hlavní tribuně: "Máme je přitlačit hned zkraje..."
Na soustředění přípravky po odebrání všech laskovinek Míra Tejna večer smutně na trenéra: "A nemohl bych si ukousnout aspoň půlku MARSky?".
Horká novinka z úterního tréninku: Milito poprvé spokojeně odcházel domů zalévat zahradu s pocitem, že v tréninkovém báčku vyhrál na nahrávky... a konečně i na góly! Z vítězného opojení málem ponechal na hřišti celé své sportovní vybavení, což jen dokladuje co daný úspěch v jeho sportovním životě znamená. K danému úspěchu gratulujeme a opět palec nahoru pro Milita!
Milito po tréninkovém báčku na úšklebky protihráčů s ledovým klidem prohlásil: "Báčko jsme sice prohráli, ale na přihrávky s přehledem vyhráli." Nooo, je vidět, že i po prohraném klání lze odcházet se hřiště s vítěznou náladou. Palec nahoru pro Milita!
V zápase se Semínem letí na bránu vysoký míč, který Pilda s přehledem stáhne a pevně lapí. Láďa na tribuně jen prohlásí: No jo, Pilda to je chobotnice.
30-cátá minuta přáteláku s Pardubičkama, na střídačce Mára, Milan a Josef lítá na lajně s praporkem. Milan: "Tak co s tím budeme o poločase dělat...?" Josef: "Omladíme to, vole..."
Libor Čech po zjištění, že se plichtilo s mužstvem Opatovice jen stroze prohlásil: "Zázrak"
Hláška z buňky na hřišti: Jdi se vycrazyfrogokovat (vykrejzyfrogovat). Sice nevím co znamená, ale jistě víte od koho a komu byla určena.
Z lavičky při přípravném zápase v Kolesách: Venda Rokyta asi po minutovém rozhovoru po mobilu najednou hlasitě do mobilu říká..."A to si jako myslíš, že celou dobu co s tebou mluvím tak i hraju!" (na jaký dotaz pravděpodobně odpovídal to asi dokážete odhadnout).
Trenér na dotaz, kdo byl na tréninku v hale: "Na jedné straně nastoupili základní hráči ačka... Mára, Kulda..."
Olivka po prvním tréninku v choltické hale: "Dnes jsem si připadal jako když hraju za Barcelonu!" ...tak nevím, co se tam dělo.
Kevin před zápasem v bendy: "Hoši, musíme si dávat pozor, jsme starý a těžký!"
Tonda poté, co mu Milan ukazoval tepování: "Jen se to dobře nauč, za dva roky už budeš tepovat celej mančaft."
Při sledování hokeje Lib-Pce komentátor k jedné situaci: "Vrací se jen kdo nevěří brankáři".
Mára: "U nás Milanovi věří úplně všichni."
Pilda při dohadech s Milanem o bankařském postu: Proti Sezemicím nééé, ale proti Mikulovicím to jó..tam si pěkně zachytám.
Mára doma po jednom zápase přípravky na Míru Tejňu: "Tak Míro, jak jste hráli?" Míra zklamaně: "Špatně." Mára: "A kolik jste hráli?" Míra suše: "Vyhráli 9:0" Mára: Tak kdo Vám to říkal, že špatně? Míra naštvaně: "No přeci trenér Milan."
Při zápase přípravky po jedné herní situaci Olivka na Míru Tejňu: "Míro, proč jsis ten balón nezastavil?" Míra: "Já chtěl, ale vzpomněl jsem si na to až teď."
V KFC na hřiši při třetím placení jeden nejmenovaný zákazník: "Když už ani dnes neodjedu na kole tak se v pondělí dobrovně hlásím do protialkoholní léčebny."
V KFC při sledování ElClasica se svěřil nejmenovaný zákazník, že se mu hrozně líbí jméno jednoho z hráčů Barcelony. Teď mu proto říkáme "Dani Vodseďálek"
Na růžku se zeptal po zápase v Dašicích nejmenovaný návštěvník Milana Hladíka: "A kolik jste dneska hráli?" Milan: "0:0" Nejmenovaný: "Poločas 1:1?" Nejdříve si Milan myslel, že každý mluví o jiném zápase, ale když se zahleděl do jeho vanilkových očí...pochopil.
Návrhy menu v KFC na hřišti: "kuřecí plátek polévaný vepřovým bujónem", "vepřové stehno", "kuřecí svíčková", "vepřový řízek z kuřecího", "kuřecí stehno v rohlíku", "ovar ze stehna".
Na netu se objevila pravděpodobně první fotografie našeho tajemného fanouška. Kukněte ZDE.
Omluva patří panu Petrovi-Danimu Vodseďálkovi. Z důvodu komunikačnímu šumu došlo k nedorozumění, proti kterému se dotyčný ohradil a tudíž zveřejňujeme nápravu. Správně má být Alves (Alvéš nebo důvěrněji Alvi) Vodseďálek.
Poslední dobou se po hřišti potuluje fanoušek nějakého cizáckého klubu. Kukněte ZDE. Rodiče, hlídejte si své děti!
Po úpěnlivém pátrání záhada kolem malého cizince odhalena. Kukněte ZDE. Kdo by to byl do důsledného trenéra a hráče Lipoltic řekl, že strpí doma takovou nedisciplinovanost.
Při horlivé diskusi Máry a Ládi o průběho zápasu Sparta-Čelzí urbanský Hurikán jen prohlásil:"To je zajímavý, že když přijdu do hospody tak jsem tam ten nejblbší." Přičemž někdo jen odvětil:"To musíš do hospody chodit častějc."
I to se stane: Milan na zápas přípravky poslal registračky, ale synátora nějak pozapomněl doma. Ten tam byl dopraven dodatečně, naštěstí včas...
Při sledování zápasu Anglie-Irsko přijde k Tondovy Karel s vykulenýma očima a bouřlivou ruční gestikulací a jen řekne: Venku lítá elektrika! (pozn. bouřka)
Kevin po obdržení gólu od Arménie ve kvalifikačním zápasu naší reprezentace se jen ročíleně zeptal Tondy: "Tondo, kolik stojí ta televize?".
Chobot: Tak to jsem ještě neviděl, hodit aut z autu do autu. (Je vidět, že ještě prd viděl.)
Po dlouhé dopě na klasickém nedělním pozápasovém brífingu jako za "starých časů", kterého se zúčastnila i startonová posila Jirka Chobot, padlo rozhodnutí o útočné taktice na jaro. Tonda to bude rozdávat (někdo prohlásil od klobás) a Chobot obohacený zkušeností ze zahraniční soutěže bude řešit situaci v tváři tvář pětičlené obraně chladnokrevně pěti zasekávačkama ... pojď sem kam jdeš a angličanem alá Messi. Co k tomu dotat? Jen, že se máme na co tešit.
Pilda na brífingu k zastupujícímu brankaři Milanu Hladíkovi po zápase v Tetově: Čtyři góly? To jde. Toho si ještě na jaře užiješ.
A trocha fotbalového humoru...

Němce stála včerejší výhra hodně sil. Především ty, které jsem viděl spát v šest ráno na chodníku před letištěm.

Jaromír Bosák po zápase Německa. EURO 2012.

Ronaldo se obrací vzhůru, ale odtud by žádná pomoc přijít neměla, střecha je zavřená.

Jaromír Bosák během zápasu. Portugalsko-Španělsko, EURO 2012.

No, mládenče, to jsme čekali víc..

Jaromír Bosák během zápasu na střelu Ronalda. Portugalsko-Španělsko, EURO 2012.

Je to prostě Španěl, kdyby nezkoušel udělat kličku, smyčku, uzel, šel by sám na bránu.

Jaromír Bosák během zápasu na Pedrovu akci. Portugalsko-Španělsko, EURO 2012.

Vyšíval a vyšíval ... ale žádná krajka z toho nakonec nebyla.

Jaromír Bosák během zápasu na hru španělů. Portugalsko-Španělsko, EURO 2012.

Fabregas zbořil Pereiru jako zdi Jericha.

Jaromír Bosák během zápasu. Portugalsko-Španělsko, EURO 2012.

Na penaltu jde Sergio Ramos, který vystřelil svou pumelici v semifinále Ligy mistrů. No a ten míč ještě možná teď lítá po oběžné dráze.

Jaromír Bosák o penaltách. Portugalsko-Španělsko, EURO 2012.

No je pravda že po 120 minutách se cítím jako kdybych celou dobu držel hladovku a teď na mě čeká velká mísa jahod se šlehačkou.

Jaromír Bosák před penaltami. Portugalsko-Španělsko, EURO 2012.

"No myslím, že to není nic, co by ho mělo trápit po celý zbytek života" (Po tom co na hřišti ležel asi dvě minuty) A po tom čo sa postavil: "A Nani už je zdravý, číloučký........ a nepřesně přihrávající."

Jaromír Bosák během zápasu. Portugalsko-Španělsko, EURO 2012.

Udělal kličku dvěma soupeřům a sobě taky.

Jaromír Bosák během zápasu o Negredovi. Portugalsko-Španělsko, EURO 2012.

Gerrard...a surově sfaulován trávnikem...

Jaromír Bosák během zápasu po nezaviněném pádu Gerrarda. Itálie-Anglie, EURO 2012.

No jo jenže kopat penaltu o tatranku, nebo o pivko,to je něco jiného než kopat penaltu ve čtvrtfinále mistrovství evropy.

Jaromír Bosák před penaltovým rozstřelem. Itálie-Anglie, EURO 2012.

Zdravíme do Vršovic!

Jaromír Bosák po Pirlově penaltě ve stylu Panenky. Itálie-Anglie, EURO 2012.

Přiznat se k ateismu v Itálii, to je jako v Indii vychvalovat hovězí biftek.

Jaromír Bosák během zápasu. Itálie-Anglie, EURO 2012.

To, co hráči právě předvádějí v pokutovém území, není zrovna oslava slovanské vzájemnosti!

Jaromír Bosák během zápasu. Polsko-Česko, EURO 2012.

Jiráček! A tenhle kluk kopal před dvěma lety v Sokolově a nikdo o něm nevěděl!

Jaromír Bosák po Jiráčkově postupovém gólu. Polsko-Česko, EURO 2012.

A bude to kartočka.

Jaromír Bosák komentoval potrestání polského hráče žlutou kartou. Polsko-Česko, EURO 2012.

A Robben při vhazování křičí na spoluhráče: "Já to mám taky dlouhý, ale oni jako by mu nevěřili..."

Jaromír Bosák ppř vhazování Robbena. Německo-Holandsko, EURO 2012.

Jako David s Goliášem si teď poradil Sneijder s Khedirou. Ale narozdíl od bible... tady se to píská.

Jaromír Bosák během zápasu Německo-Holandsko, EURO 2012.

A tohodle chlapa by měli zavřít do Německé státní banky a nepustit ven protože tohle je národní poklad! 3 střely na bránu, 3 góly.

Jaromír Bosák o Gomezovi během zápasu Německo-Holandsko, EURO 2012.

Van Persie střílí pravou... no ale tu má proto aby neupadl když chodí

Jaromír Bosák během zápasu Německo-Holandsko, EURO 2012.

Van Persie necentruje, protože sám sebe by v šestnástce míčem nenašel...

Jaromír Bosák během zápasu Německo-Holandsko, EURO 2012.

Nemůžeme se ani divit, že Lewandowski je sportovec. V jejich rodině sportují snad i domáci zvířata...

Jaromír Bosák během zápasu Polsko-Řecko, EURO 2012.

Přítelkyně Lewadowského dělala karate, což není zrovna nejlepší recept na šťastné manželství.

Jaromír Bosák během zápasu Polsko-Řecko, EURO 2012.

Oba bárody jsou dost pobožné a jestli existuje fotbalový Bůh, tak mu vůbec nezávidím... to aby se dneska chudák ulítal!.

Jaromír Bosák během zápasu Polsko-Řecko, kdy hodně stěstí bylo na obou stranách, EURO 2012.

Jestli se dívá kníže Schwarzenberg, tak doufám, že neusnul.

Jaromír Bosák během nudného 2. poločasu zápasu Francie-Anglie, EURO 2012.

No je to dřina!

Jaromír Bosák při záběru na spícího francouzského fanouška. Francie-Anglie, EURO 2012.

Celej národ si přál, ať hrajeme na dva útočníky, tak jsme tak hráli. Bod beru.

Hlas lidu, hlas boží. Reprezentační kouč Petr Rada po remíze 0:0 ve Slovinsku ukázal, že má o rozestavení svého týmu jasno.

Nádherně jsme poklábosili a popili, v neděli jsme dostali nářez tři nula, protože vyhrát tam prostě nešlo, ale brali jsme to a kamarády jsme zůstali. A po těchhle vztazích se mi stýská.

Bossovi Příbrami Jaroslavu Starkovi schází staré dobré časy a zápasy na Moravě. Nám ne.

Ladislav Škorpil: Na přestupové dění platí nápis z kostela v Dobrušce. Tam jsou sluneční hodiny a na nich je napsané: Bděte a modlete se, neb nevíte dne ani hodiny!

Na český fotbal platí i jiné lidové moudro: Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu…

Budíček v 8.00, hned snídaně, odjezd na trénink. V 9.30 trénink, 12.00 oběd, pak odjezd domů a celé odpoledne trénuju malýho padat ve vápně. Večer práce v ložnici, 23.00 spánek.

Denní program útočníka Slovácka Petra Švancary by utahal i koně…

Chci říct, že mě to uráží. Jsme Bohemians Praha, tak nás tak oslovujte. Já vám taky neříkám Vršovice!

Svérázný kouč „falešné“ Bohemky Luboš Urban svému kolegovi Karlu Jarolímovi důrazně vysvětlil, že používat jméno Střížkov je společenské faux pas.

František Straka: Teď nechci střílet nějak od boku, ale mně se zdá, že to snad řekl i Tomáš Garrigue Masaryk, že občas by se měl poslouchat taky národ.

Vítězství v čtenářské anketě Sportu o tom, kdo má vést reprezentaci, obrátilo modemana a gurmeta k četbě klasiků…

Jsem zvědavý, co s tím budou dělat, jestli si třeba dají do znaku psa…

Klokan podle soudu do Vršovic nepatří. Obránce Bohemians Praha Miroslav Obermajer tak našel pro bývalého chlebodárce náhradní řešení…

Svatopluk Habanec: Náš tým umí tři věci. Na sto procent trénuje, na sto deset procent hraje a na sto dvacet procent… No, to bych raději vytečkoval.

Teď už je jasné, proč to druholigovému lídrovi z Ústí nad Labem na podzim tak šlapalo. Na zdraví!

Ladislav Vízek: Měli by se teď postavit před zrcadlo a dát si facku.

Členové bývalého výkonného výboru ČMFS by si to asi zasloužili nejen po jmenování Františka Straky koučem národního týmu.

Jednoznačně Richard Kalod a jeho anakonda. Ale moje užovka je taky vidět.

Bývalý útočník Žižkova Petr Švancare ohodnotil přednosti tamější šatny. Evidentně má přehled.

Další volba trenéra bude muset probíhat úplně jinak. Už teď jsme všichni za idioty.

Příbramský boss Jaroslav Starka šel po odvolání reprezentačního kouče Petra Rady do sebe…

Ivan Hašek: To se, pánové, může stát každému z vás, pokud nezaplatí složenku.

To je jistě pravda. Jen nevyjde na pět milionů korun jako dluhy fotbalového bosse Miroslava Kříže, kvůli nimž čelil exekuci.

Bylo to, jako kdybych vykouřil marihuanu.

Návratem k trenérskému řemeslu si vyléčený gambler Vlastimil Petržela obnovil jinou závislost...

Karel Jarolím: Věděl jsem, kde jsme. Snad víte kde?

Šokující vyřazení v předkole Ligy mistrů od Tiraspolu poslalo Slavii do míst, o kterých se nesluší mluvit nahlas.

Vekslácké manýry tohoto klubu přesně odpovídají majitelům, kteří ho vedou.

Derby Bohemek na Strahově připomnělo řediteli vršovických „klokanů“ Lukaši Přibylovi staré časy. Bony, vole?

Tohle by chytil jedině asi Bolt.

Lob z půli hřiště v zápase s Bohemians 1905 gólmana Mladé Boleslavi Michala Vorla pěkně doběhl – a předběhl.

Onehdy mi postavil sestavu proti Belgii. Když jsem ta jména slyšel, málem jsem omdlel.

Pane Hašku, buďte v klidu. Odpůrcům Ladislava Vízka se to stává každý týden…

Čeho bych se měl bát? Sněhuláka v létě? Z jakého důvodu bych se ve své jedenačtyřicáté sezoně měl bát o svou pozici?

Po prohře 0:4 s Olomoucí trenérský doyen Ladislav Škorpil netušil, že v té chvíli už není koučem Liberce.

Zasloužíme si jít na týden do práce jako normální lidi.

Prohra 0:3 s Teplicemi plzeňského obránce Davida Limberského opravdu zkrušila. Hrůzná představa!

Byl jsem šťastnej. Zaplaťpánbu, že už je ten človíček pryč!

Sparťanský stoper Tomáš Řepka měl bývalého šéfa disciplinárky Alexandera Károlyiho opravdu rááád.

Celé to byl omyl. Když jsem střídal, říkal jsem si, proč jsem tam vůbec lezl.

Pohádka o hodném Honzovi ze Smetanovy Lhoty nedopadla ve slovenských kulisách dobře…

Karel Jarolím: Přišel skutečně zadarmo. Je to blbé, ale je to tak. My jsme jim tam něco cpali, jenže to nechtěli. To je prostě strašné.

Jak ukázala podzimní sezona, přestup Hocina Ragueda z belgického Monsu byl k nezaplacení.

Pak se hned začne tykat, starší zkušenější novináři na tiskovkách... Vůbec se nad tím nikdo nepozastaví, chybí tomu jen: Hele, vole, bude hrát?

Nečekaná zpověď sparťanského trenéra Jozefa Chovance. Přesto i pro něj platí: Neopouštěj staré známé pro nové.

Úplně mě přešel humor. Radím na tenhle turnaj zapomenout. Nic obludnějšího jsem neviděl a doufám, že neuvidím.

Česká účast na turnaji ve Spojených arabských emirátech zanechala u Ladislava Vízka opravdu hluboký dojem…

Rukou jsem gól nedal, to bych se hned přiznal. A koulema to nejde. Tam je trošku deficit.

Nevadí. Na pět podzimních gólů Petra Švancary stačily standardní zbraně...

Každý ví, že není sranda přestat s kouřením, teď se o to pokusím znova. Mám dvě děcka, nechci, aby to se mnou v padesáti škublo.

Mladoboleslavský veterán Marek Kulič se začal řídit heslem Kouření škodí zdraví.

Tak se mnou ještě nejednal nikdo, ani doma, když zapomenu vynést smetí.

Disciplinární komise byla na útočníka Slovácka Petra Švancaru hodně, ale opravdu hodně zlá.

Děkuju za pochvalu, to mi nadělila příroda. A taky s tím je boj.

Za názory na ženský fotbal by jediná ligová rozhodčí Dagmar Danková Ladislava Vízka nejraději zabila, ale pochvalu ohledně svých vnad neodmítla…

Doma mají radost… Manželka už mi dala žlutou kartu.

Před volbami šéfa fotbalového svazu dostal favorit Ivan Hašek varování. Na červenou však podle dostupných informací nedošlo.

Je fakt, že to na mě manželka někdy zkouší. Čeká, až přijdu domů opilý. Zelí přišel třikrát ožralý a má tři děti.

Malá přednáška Petra Švancary o (re)produkci hvězd 1. FC Slovácko…

Chlapi v Česku jsou sráči.

Spekulace o vztahu se slávistickým koučem Karlem Jarolímem hráčské agentce Haně Novákové zjevně nezalichotily.

Ladislav Vízek: Sice na mistrovství nepostoupíme, ale aspoň bude s Frantou prča.

Precizněji zhodnotit volbu nového reprezentačního trenéra asi opravdu nešlo.

Při větší sexuální vybavenosti se mu tam ten míč musel zaseknout.

Liberecký gólman Zdeněk Zlámal pustil jesle, a tak si musel vyslechnout poznámku od Ladislava Škorpila, která každého muže bolí...

Takovou pověst tady mám. Proto jsem se trošku bál návratu. Je to tím, že jsem taková držka.

Záložník Slovácka Lukáš Zelenka exaktně vyjádřil, proč má nálepku rebela. Něco na tom asi je…

Oba to jsou určitě kvalitní trenéři, pan Komňacký je ale navíc dobrý psycholog, inteligentní člověk.

Rodinné vztahy? Velmi křehké! Záložník Marek Jarolím, který se pakoval ze Slavie, svému strýci Karlovi nemůže přijít na jméno…

Jenom škoda, že to je takový pako, už mohl dávno hrát za reprezentaci.

Kouč vršovických Bohemians Pavel Hoftych libereckého šutéra Jana Blažka nikdy netrénoval. Ale zná ho víc než dobře.

Při první šanci jsem kopl do hovna…

Když málomluvný brněnský kanonýr Tomáš Došek něco řekne, tak to sedne. Jako po remíze se Spartou 1:1.

Maroko je silný tým. Ona se fotbalová Evropa hodně vyrovnává.

Někdejší trenér fotbalové reprezentace Petr Rada v tom měl někdy hokej…

Tomáš Ujfaluši: Zároveň se chceme distancovat od řady nepravdivých, denunciačních informací, které byly českým bulvárem tendenčně kolportovány.

Prašť jak uhoď…

Václav Daněk: Největším katem Honzy je Ivan Hašek a jeho realizační tým. Co s ním provedli, to byla až nehoráznost.

Návrat ztraceného syna se nepovedl. Jak rychle se Jan Koller znovu objevil v reprezentaci, tak byl po zápase na Slovensku zase fuč.

Touhle prohrou si zavařili hlavně sami. Jestli půjdou do baráže, nepostoupí.

Reprezentační záložník Tomáš Rosický se ukázal jako nejlepší motivátor: Slováci se i navzdory porážce se Slovinskem baráži vyhnuli a jsou na MS. Na rozdíl od Čechů…

To opravdu netuším, protože doma topíme plynem.

Dotaz od fanouška, zda zná aktuální cenu za gram koksu, »Franze« (Františka Straku) narozdíl od kokainové aféry nerozhodil.

Na to ani nemyslím. to bychom museli v Příbrami otevřít uranové doly.

Anketní otázka, kolik by dal za Cristiana Ronalda, šéfa Příbrami Jaroslava Starku inspirovala alespoň k novému podnikatelskému záměru.

Tento týden se stávám regulérním důchodcem České republiky, budu mít slevu na dráhu a na tramvaj.

Bývalý reprezentační trenér Karel Bruckner ukončil kariéru. Uvolněte místo starším, prosím!

Když máte hráče, kteří nedokopnou do brány, děláte chyby, neproměňujete tutovky a góly musí dávat sedmnáctiletý kluk, tak je to fakt tragédie.

Po ligové remíze Příbram–Sparta 1:1 nastala apokalypsa. Přinejmenším podle letenského gólmana Jaromíra Blažka.

Ladislav Vízek: Zničit dobrej mančaft je umění a Karel je umělec, povedlo se mu to.

Konec kariéry Vladimíra Šmicra byl tečkou za „vydařeným“ slávistickým podzimem. Kdo umí, ten umí…

Prosím tě, nezaváděj tady nějaké maďarské móresy, nebo kde jsi to trénoval. To je teda pro mě urážka, že mi nechceš podat ruku, ty blbečku!

Trenér Bohemians Praha Luboš Urban byl skokanem roku. Takto to vytmavil mladoboleslavskému kolegovi Dušanu Uhrinovi mladšímu, jenž působil v rumunské Kluži.

Petr Švancara: Myslím, že Sparta je pro mě pořád reálná, ale momentálně je moje cena vyšší, než je její současná finanční ztráta.

Nejdůležitější je znát vlastní cenu. Nebo alespoň ztrátu Sparty. Ta za sezonu 2008/09 činila 142 milionů korun.

Chtěli jsme si pouze, až po ukončení reprezentačního srazu, mimo centrum pozornosti a v atmosféře interní komunikace mezi hráči vyříkat alespoň v zúženém kruhu naše názory na situaci, ve které se momentálně nacházíme...

Bývalý kapitán reprezentace Tomáš Ujfaluši podal explicitní sofistikovaný výklad, že skandál po zápase se Slovenskem vlastně nebyl žádný skandál.

Únavu připodobňuji k sexuálnímu styku. Kdo ho měl v sobotu, je nadrženější než ten, kdo ho měl v pondělí. Nějaká výhoda to pro Teplice byla.

Liberecký kouč Ladislav Škorpil vysvětlil, proč se Teplicím v pohárovém zápase hodily dva dny odpočinku navíc. A pak že pravda leží jen na hřišti…

Připravujeme speciální vzpěračský tréninkový plán pro Gerrardova ramena, aby dokázal uzvednout všechny ty trofeje v několika následujících letech.

Rafa Benítez prozrazuje svoje plány poté, co dovedl Liverpool k vítězství v Lize mistrů.

Jediné výhružky, se kterými jsem se tento týden setkal, byly od mé manželky kvůli tomu, že jsem neumyl nádobí.

Harry Redknapp se vrátil do Portsmouthu v roli manažera Southamptonu...

Je fakt velký. A jestliže se jmenuje Junior Agogo, nechtěl bych se setkat se Seniorem Agogem.

komentátor na stanici Fox Sports během zápasu Austrálie–Ghana

Lokvenc v koncovce váhal s přihrávkou na Juna a tím zbrzdil naši rozehrávku.

brept komentátora Václava Tittelbacha

Divím se, že to pomezní neviděl a neodpískal ruku.

brept komentátora Václava Tittelbacha

Cimirotič je opravdu hvězda. Už v 17 letech hrál za slovinskou sedmnáctku.

brept komentátora Václava Tittelbacha

Rozehnal skutečně nemá, komu by hodil, takže si vybral Jarošíka.

brept komentátora Václava Tittelbacha

Lokvenc, velká šance! A teď slovinský brankář potvrdil, že má Lokvence dokonale přečteného z německé ligy. Byť tedy každý hraje jinou soutěž. Tomáš Jun uniká, ale je v obklíčení tří hráčů v zeleném, takže Jiránek padá...

brept komentátora Václava Tittelbacha

Ano, Koller forčekuje.

brept komentátora Václava Tittelbacha

Tak tohle byl vynikající balon. Ale příliš dlouhý.

brept komentátora Václava Tittelbacha

Blažek je vlastně jediným hráčem z české ligy v základní sestavě, a to je zajímavé. Tedy kromě Poláka.

brept komentátora Václava Tittelbacha

A tohle už je slovinský brankář, hvězda německé ligy, chytá ve druholigovém Furthu.

brept komentátora Václava Tittelbacha

Slovinci jsou hodně podobní Finům, protože Slovinci jsou v žebříčku 42. a Finové 43.

brept komentátora Václava Tittelbacha

Jarošík má právě na Slovince velmi dobré vzpomínky. Hrál totiž proti nim v Ostravě, kde naši prohráli 0:1.

brept komentátora Václava Tittelbacha

Tak to bylo o prsa korejský ženy.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Je mu to platné jak hadovi bačkory.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Ajajaj takhle promrhat šanci! A přitom měl času jak Quasimodo při dámské volence.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Seidu Keita má tak lítostivý obličej že by mu dal člověk poslední korunu.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Pokusil se o střelu, ale byl z toho jen střelecký hlemýžď.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Gesto francouzského rozhodčího bylo jasné: "Tohle už byl druhý podobný faul v krátkém časovém sledu, já ti to pěkně spočítal, tady máš žlutou a mazej."

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

To byla skvělá rána. Bohužel byla dobrá jen na rozbití fotoaparátu.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

(O brankáři) Poslední dobou dostal několik nešťastných gólů... Tedy kterej gól je šťastnej ale...

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Zápas MS ve fotbale mezi Slovenskem a Novým Zélandem začíná. Na trávník zelený jako tvář trenéra Rady po kvalifikaci vyběhla obě družstva.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Slovenský buldozer drtí soupeře víc jak hospodářská krize. Štrba nachází Hološka, Hološko napřáhl nohu snad až na vlastní rameno a střílí-GÓÓL!

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

No tak ti mají takovou smůlu, že by jim spadl chleba namazanou stranou dolů i kdyby byl úplně suchý.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

To zase Keita hraje divadlo jakoby se chtěl dostat na Jiráskův Hronov.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Bayern Mnichov má v poslední době stejně problémů, jako bavorská klobása kalorií.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Jestli domácí trenér udělal dnes nějakou chybu, tak maximálně tu, že nenafoukl svým hráčům druhý balon, protože s tímto hraje pouze Barcelona.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Bayern je v těchto týdnech v takové kaši, že krupicová je proti ní čirá tekutina.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Tak tohle byla rána, že jedinou snahou Ibrahimoviče bylo snad nacpat balon do sítě i s domácím brankářem.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Ten hráč zametl míč do branky s lehkostí hodně hbité uklízečky.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

On teda hrál bez kopačky, ale měl ji v ruce, takže úplně bez kopačky nebyl.

hláška hráče Pavla Horváta

Tak tahle kosa musela být vidět i z měsíce.

hláška hráče Pavla Horváta

Za Liberec hraje zoo lajna: Koloušek, Slepička, Papoušek.

hláška hráče Pavla Horváta

Je tu ideální fotbalové počasí, 15 stupňů, i když hodně fouká a je silný vítr…

brept komentátora Václava Tittelbacha

Lokvenc dal dva góly v Makedonii, jeden Finsku a teď Andoře, takže 3 zápasy, 3 góly…

brept komentátora Václava Tittelbacha

Chorvatům se na minulém mistrovství Evropy dařilo, v základní skupině mimo jiné porazili Jihoafrickou republiku.

brept komentátora Václava Tittelbacha

Čárový rozhodčí ukazuje ofsajd!.

brept komentátora Václava Tittelbacha (fotbal ČR- Andorra)

Aha, tak Tomáš Rosický je ještě na hřišti, zrovna jsem ho viděl zahrávat rohový kop.

brept komentátora Václava Tittelbacha

Toto je Pavel Besta, kterému se stalo zvláštní zranění, když šlápl na zahradě na hrábě. Úplně stejné zranění se stalo před lety René Bolfovi, když přenášel kočárek a udělal si výron.

brept komentátora Václava Tittelbacha

Sudí Puček vytáhl červenou kartu, aby mohl Baránkovi ukázat žlutou.

brept komentátora Václava Tittelbacha

Tak to by nechytil ani David Coperfield skříženej s chobotnicí.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

V pradávném utkání se Skotskem, po gólu míčem odraženým o tyče: "Angličan na skotské půdě - to jsme si tedy dovolili dost".

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Na hlídání Andyho Mollera, to aby si člověk pořídil střelnou zbraň.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Já snad vidím dvojitě - ať se podívám, kam se podívám, všude Cafú. A to přísahám, že jsem střízlivý.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

A Adriano jen pokračuje v tom, co dělal úspěšně od začátku. Já si běžím a vy si mě chytejte, jak chcete.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Ono zkrotit takové hráče, jako je Totti a Cassano, kteří jsou jistě výbornými fotbalisty, ale občas u nich dochází k velmi silnému zatemnění v mozkové části hlavy... to je problém.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Ale no jistě, Baroš si předkopl míč a Bracker do něho zajel jako na Leninových sáních.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Bierofka si vybral cestu, která už byla bohužel ucpaná.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Ajajaj, Gudjohnsen navařil přesolenou polívčičku Petru Čechovi.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

No jo, to se to hraje Franku Lampardovi, když už jeho geny hrály v prenatálním stádiu fotbal jeden na jednoho.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Populární hra jeden proti třem teď u postranní čáry skončila očekávaným výsledkem.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Ale Gattuso to vzal příliš vážně, jako kdyby mu dali krvavý biftek v kabině.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

... a Deco poslal neškodný oblouček do třetího patra...

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Zatímco Dánové se v hledišti kývají jako v nějaké bavorské hospodě, Češi na tribunách sportují.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (k českýmu "kdo neskáče není Čech hop hop hop")

... to je ale čechů, na té tribuně ...

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (záběr na nějaké vietnamce v českých dresech)

Kdyby někdo před turnajem odhadl takovouto cestu Řeků do semifinále, byl by rád, že by dostal na neděli vycházky...

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Z chrudimského rybníka doplaval až na národní střídačku...

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (o Pruchovi)

MS. popis scény: záběr na mexické vlny, konkrétně na dvě fanynky které mají třásně a šály. Bosák to oglosoval: To se to vlní, to se to vlní. Na těchto vlnách bych se chtěl houpat.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Tady na stadionu trochu přituhlo, zajímalo by mě jestli nás z těch sedaček někdo po zápase odlepí.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Favolli elegance sama (někdo) mu překazil radost ze života.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

František Straka cvičí na střídačce prostná jako olympijský vítěz.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Rozběhl se, ale narazil na šraňky jménem Lengyel.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Tak viděli jsme dnes pěknou přehlidku zápasů, které asi vévodila ta...hmm...RYCHTA, kterou nadělil Arsenal Interu...

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

No a ted nám ilhan předvedl takový ofsajd, že byl vidět až z druhého konce města.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

...protáhl se mezi dvěma obránci, jako by tam byli namalovaní...

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Tak kdo zbývá, Mirek Kadlec. Sami hráči ho vybrali. Nikdo se nedívá, jak to Mirek Kadlec kopne. Ja teda musim. Je to tááám, je to tááám. Česká republika hraje finále ME, Miroslav Kadlec dal gól, znamená to, že jsme vyhráli na penalty 6:5. Není co řešit.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (ME 1996, semfinále Francie - ČR)

Ovšem jestli je Jan Koller kanonýr, pak Nistelrooy je střelec z jiné planety.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

A Lužnyj si vyskočil na koníčka respektive na Papouška.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Tento centr by Sionko nestihl ani na motorce.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Brněnští asi také spíše čekali, že Blšany si dají tři vlastní góly a zase odjedou do stínu chmelových štoků.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

... neustále zůstávali ve hře čtyři slávističtí obránci, kteří se drželi půlící čáry jak válečné linie ...

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Běloruský obránce visí na Barošovi jako vánoční ozdoba na stromku....

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

... hlava běloruského obránce se tam zle potkala s kopačkou Pavla Nedvěda..

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

A konec první půle už je za dveřmi, dalo by se říct, že už podupává v předsíni... ... a to jsou moc pěkné zvuky.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

A Vincent Del Bosque vyletěl jak čertík z papírové krabičky a řádně vyčinil Alessandro Del Pierovi za to co tam proved.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

AAA tak tohle byl faul už od pulici čáry.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

A tento dánský reprezentant by mohl svym dětem vyprávět pohádku o tom kterak se z chudého rybáře stal fotbalový reprezentant.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Na stadionu hráli fanoušci na trumpety a Bosák to okomentoval slovy: "Je to tu jako taková velká Vlachovka, jenom Josef Zíma chybí..."

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

... Gatuzo by mohl rozdávat fyzickou sílu na náměstí a ještě by mu zbyla...

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Proti byl jednak znovuvzkříšený střelec Kuka, autor dvou branek, jednak hra žižkovské defenzívy, která měla k dokonalosti asi tak daleko, jako tučňák patagonský k předsedovi OSN.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

V následujících měsících s ním trenér Jara cvičil, jako ženy s obručí ...

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Uznejte že to je lepší než koukat na detektivku. Tam stejně víte kdo je vrah, ale tady to je nervák do poslední minuty.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Pořadatelská služba i policie chovaly tak, jako by šlo o přátelák k výročí 1. máje a ne o derby.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Několikrát v zápase ukázal 'Rosa' dokonalý pas mezi obránce, rovnou do 'loženky', prostě hrál jako 'zamlada'.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

.. a poslal Oliveru Kahnovi rekomando, které ani nestačil podepsat..

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

...tak tohle by neotočili ani Turci.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Zdá se, že fanoušci na něj pokřikují hraj nebo si kup lístek!

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Domácí dnes hrají takovou tužku, že by se i v Koh-i-nooru divili.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Dnes jsme bohužel sledovali zápas, v němž si podala ruku bída s nouzí.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Stadionem zní brazilská samba, zatímco pruský marš se ztrácí někde v dáli...

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Tady to vypadá, jako by se tu měla sázet rýže.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Jestli tohle byl faul tak nevím,… Tohle by možná byl faul tak v první třídě, a to ještě v mateřský škole.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Naštěstí ta rána měla rychlost asi tak 6 km za 2 dny.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Zatím to vypadá, že Sparta miluje vlastní polovinu a dostala informaci, že za humny je drak.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Skácel neproměnil tuhle šanci, ale lehčí si nemohl přát. Bylo to ještě lehčí než vystudovat práva v Plzni a to je co říct.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Poborský zrychlil jak řidič Stanislava Grosse.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Tak v kolik hodin asi usne dneska pan Arsene Wenger, to nevíme, ale jistě můžeme říct, že se mu ráno nebude chtít pro noviny.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Tohle už je příliš dlouhé na Kaladzeho, to by musel mít nastartovanou motorku…

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Leváci jsou potřeba v každém týmu, ale ne když odjakživa kopou pravou.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Rozhodčí asi nemá svůj den a chtělo by to střídat.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

A bude to rohový kop. Podle tlačenice ve vápně to vypadá, že na některé hráče přišlo jaro.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Jeej..tak toho kluka je mi skoro líto.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Ten se souboje pouze zúčastnil, ale neabsolvoval ho, jak by se řeklo u nás na Vyšehradě.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Hadzi ten běhá, ten má snad dvoje plíce … to by zajímalo Muldera a Scullyovou …

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

A ve vzduchu zavoněla sádra po zákroku Zagarokise.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

A jedna poznámka ke slávistické obraně: Tak takhle nějak vypadá chaos.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Fadiga, ten než by kopl do míče pravou, tak by radši oběhl náměstí.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Tak to byla tmavě žlutá karta za velmi ostrý zákrok.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Hraje se jen na jedné polovině hřiště, z toho bude mít radost správce hřiště.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Ševčenko neprorazil. To by u toho musel být jeho otec, tankista.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Ono to půjde a né že né!

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

A teď málem ukázal Lukáš Jarolím publiku téměř vše, co nosí pod trenýrkami. No ještě, že nechodí naostro.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Ze Strahova teď sálá taková energie, že by se z ní mohlo v Praze svítit ještě 14 dní.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Ze Strahova teď sálá taková energie, že by se z ní mohlo v Praze svítit ještě 14 dní.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Takhle rozzuřeného trenéra jsem ještě neviděl. Potkat ho v noci, zakousnu se do stromu a dělám suchou větev.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

A toto mělo s fotbalem asi tolik společného, jako čabajka s racionální výživou.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Páni, tak to byla kosa jako od prvorepublikoveho zemědelce.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Kam a proč vyběhl gólman Černý při akci Klinky, to mi zůstává záhadou až do těchto chvil. Kdyby měl v ruce síťovku, dalo by se předpokládat, že jde stát frontu na pomeranče někde na Malé Straně. Ale on ji neměl!

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Zápas Slavia-Drnovice)

Víkendové předreprezentační prvoligové kolo se zachovalo k fandovské obci hodně macešsky. Gólů bylo k vidění asi tolik, jako mandarinek v létě v socialistickém Československu.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Zhrnutí kola naší ligy)

"On Bode Miller je takové americké Pendolino. On je hodně rychlej, ale málokdy dojede do cíle"

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Olympiada Turin 2006)

Brabec a Slavík, uvidíme, kdo vyhraje souboj těhle dvou opeřenců.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Sparta Praha-FK Teplice)

Přihrávka dozadu - trhák dnešního večera.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Finale LM.2010, Bayern-Inter)

Tohle bylo moc rychlé, to by nedojel ani Milan Baroš ve svém Ferrari.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Úúúú, to byl pane zákrok! Tak ten bych nepřál ani nejlepšímu příteli mé ženy.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Tohle už se nedá nazvat kosa, to je pořádně rozjetý kombajn.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Guus Hiddink se tváří jako Václav Klaus, když mluví o globálním oteplování.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Ten rozhodčí, toho snad vytáhli z basketu, ten asi píská kroky.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

...a netrefí se a netrefí. Co tomu asi říká manželka.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

No jak tak na Smeichela koukám, tak bych se s ním nechtěl hádat o to, kdo bude mýt nádobí.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Raúl Meireles když chce vidět umění nemusí vůbec chodit do galerie, stačí když se doma postaví před zrcadlo, svlíkne se a může si užívat do alelúja a navíc zadarmo.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (MS.2010 Brazílie-Portugalsko hláška na Meirelesovo potetované tělo)

...a tady je už u míče velavažený Cristiano....postoj jako u rugbyoveho zápasu .....a i ten míč letí tak.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (MS.2010 Brazílie-Portugalsko)

Villa nedáva gól.... až teď.... jako syn horníka se prokopal k úspěchu.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (MS.2010 Španělsko-Portugalsko)

Almeida trefil kopačkou Puyola přesně mezi dva největší svaly na těle.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (MS.2010 Španělsko-Portugalsko)

Byla by velká škoda kdyby Messi v semifinále chyběl, na druhou stranu, tohle je čtvrtfinále, tady už se vybírat nedá... (záběr kamery na hezkou blondínu Charlize Theron v hledišti) ... I když, možná by se vybírat dalo... ale ne na hřišti.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (MS.2010 Německo-Argentina)

Tevez postupuje svým typickým zpúsobem: hlava mezi ramena a proti zdi.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (MS.2010 Německo-Argentina)

Maradona se teď cítí jako sněhulák na Sahaře.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Počas Argentína-Německo MS.2010)

Ten sudí je takovej blbec, že kdyby byla soutěž v blbosti, tak bude druhej, protože je tak blbej, že to ani nevyhraje.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Nevím, co teď odpískal Rooneymu rozhodčí za faul. Zákaz předjíždění?

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Byl to velice nerovný souboj. Proti Messimu šli jenom tři protihráči.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (LM.2011 Real Madrid-FC Barcelona)

Baroš v reprezentaci je jako žena...Nedá a nedá'.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

Nooo, na tomhle mistrovství by se mohla vyhlásit soutěž o to kdo má nejvíc potetované telo: Kevin Prince Boateng, Škrtel, Agger nebo Raúl Meireles.. .vitěz by mohl dostat vodofky..

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (MS.2010 Brazilie-Portugalsko)

Raul umí skórovat z každé pozice. Dokazuje to jednak jeho 71 gólů, jednak to že má pět dětí.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (LM.2010/2011 Schalke-Inter Milano)

Po zemi se tu plazilo 7 nebo 8 lidí a hledali díru, kterou utekl elektrický proud.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Komentář k technickým problémům při utkání LM Barcelona-Arsenal)

Takový nervy Vám žadný Matrix nepřinese.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Česká liga)

Má 16 bratrů a 11 sester, co k tomu říct? Tatínka asi nebavilo si po večerech číst.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (EL.2010 Sparta-Liverpool)

Kolik fotbalistů si může dovolit postupovat v plné rychlosti s míčem na branku, nedívat se na nohy a balón, mít hlavu zvednutou a poslepu servírovat míč kolegovi do jasné šance ? Nevím, ale mám pocit, že jich nebude víc, než prstů na ruce zasloužilého lesního dělníka po třiceti letech práce s pilami všeho druhu.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka

"Jak vidíme, stadion skutečně není příliš zaplněn..." Najednou záběr na jistou modelku a detail na její bujné poprsí a Míra: "Na druhou stranu, některá místa jsou zaplněna velice dobře.."

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (ME v Anglii 1996. Počas utkání české reprezentace na ME v Anglii proti Itálii, záběr na poloprázdné tribuny)

César Sánchez teď zůstal stát na brankové čáře přikovaný jako Křemílek s Vochomůrkou, když vařili povidla.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (LM Valencia CF-Rangers)

Jestli sa na tohle co předvádí Slavie dívá Josef Bican z nebe, tak už asi šel na párek.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Mladá Boleslav-Slavia)

Litevci spěchají dopředu, jako by u Petra Čecha dávali něco zadarmo.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Kvalifikáce o postup na ME.2012 Česko-Litva)

V průběhu přípravy hráči kladli důraz na nacvičování standardních situací a volných přímých kopů. Zatím to nevypadá, že by si z toho něco pamatovali..

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Kvalifikáce o postup na ME.2012 Česko-Litva)

Spolukomentátor: Sparta by potřebovala impulz, něco změnit ... Bosák: .. ano, nejlépe zhasnout světla!

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (V zápasu o LM Sparta-Žilina)

Šesták se snažit prorazit jako panic na folkovém koncertě, ale Hamšíka nenachází.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (MS.2010)

Carles Puyol se snažil zastavit Robbena ve stylu Kamikadze.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Španělsko-Holandsko finále MS.2010)

Pane jo, to je fotbal, né žádná prachsprostá kopaná..

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (MS.2010)

Pedro... zakončí?? zakončil, aaale netrefil..

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (MS.2010)

Van Bommel nehraje v rukavičkách a když už tak v pořádných popelářských rukavicích.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Španělsko-Holandsko finále MS.2010)

Tak holanďané si na konci poločasu vzpomněli, že fotbal se hraje na góly...toto trvalo.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Španělsko-Holandsko finále MS.2010)

Rozhodčí si tento zápas užívá, ještě není ani třiadvacátá minuta a on už počtvrté vytasí žlutou kartu..

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Španělsko-Holandsko finále MS.2010)

Rozhodčí Kocourek nám naposledy zamňoukal do píšťalky.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Zápas ligy Sparta-Plzeň)

Tak tohle hráči nemají rádi. 3-4 metry jdete po hýžděch a pak se na vas obránce usměje.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Uruguay-Holandsko MS.2010)

Boulahrouz to neměl v životě jednoduché. V šestnácti se musel jako nejstarší syn starat o rodinu, neboť jeho otec odešel, takže škola žádná .... teď je otázka, jestli ho nevyškolí Pereira.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Uruguay-Holandsko MS.2010)

A ne a ne se Nizozemci dostat do tepla... teda do tepla... do tempa. Do tepla se samozřejmě dostanou za chvilku, až bude poločas.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Uruguay-Holandsko MS.2010)

Wesley Sneijder se probudil a Šípková Růženka začíná dýchat.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Uruguay-Holandsko MS.2010)

Holanďané kráčejí do nebe, jen by se měli pořádně držet zábradlí.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Uruguay-Holandsko MS.2010)

... na tohle sme zvyklí. Robben hodně rád ukazuje, jak hodně ho to bolí.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Uruguay-Holandsko MS.2010)

...ale Šmicer je tam úplně sám, jak lovec v Tajze.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Po dlouhém pase na útočníka Slavie)

Tak to byl zákrok jak z krajiny Mordor.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Po faulu na hráče Sparty)

V Praze to dneska vypadalo, jako by se v srdci Evropy konal sraz popelářů z celého světa. Všude oranžová, oranžová, oranžová.

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (Kvalifikace MS.2006 ČR-Nizozemsko)

Dejte mi balón, já jdu do vápna, běžte se radovat, já tam za vámi za chvilku přijdu..

hláška komentátora Jaromíra Bosáka (MS.2010 Argentina-Německo po Kloseho gólu)